RYBENA INTERNATIONAL, a.s.správa majetku

Firmy ve skupině

ZB REAL, a.s.


Akciová společnost ZB REAL a.s. vznikla v lednu 2007 přeměnou právní formy z původní společnosti s ručením omezením. Společnost nabízí své služby řadě právnických osob, pro které spravuje nemovitosti v jejich vlastnictví.

MG FORS, a.s.


Společnost MG FORS a.s. vznikla již v roce 1998. Společnost se zabývá pronájmem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Dále je předmětem činností společnosti zemědělská výroba včetně hospodaření na lesích a vodních plochách.

K-T-V Domeana a.s.


Společnost K-T-V Domeana a.s. vznikla v roce 2003. Společnost vznikla právní přeměnou společnosti s ručením omezeným se stejným jménem. Mezi hlavní činnost firmy patří správa vlastního majetku. K-T-V Domeana a.s. vlastní mimo jiné bytové domy na ulici Dornych v Brně, o jejichž správu se stará spolu s firmou ZB Real a.s.

MG PROJEKT, a.s.


Akciová společnost MG PROJEKT, a.s. vznikla v roce 2007 a v budoucnu se hodlá zaměřovat na nejrůznější aktivity spojené s majetkovými účastmi v jiných společnostech, bude se účastnit vhodných investičně zajímavých projektů spojených s nemovitostmi a realitním trhem.

RN Partner a.s.


V budoucnu se hodlá společnost RN PARTNER, a.s. zaměřovat na nejrůznější aktivity spojené s majetkovými účastmi v jiných společnostech, bude se účastnit vhodných, investičně zajímavých projektů spojených s nemovitostmi a realitním trhem a správou pohledávek.

KONTAKTY

RYBENA INTERNATIONAL, a.s.
Veveří 489/61
602 00 Brno

IČ: 26261383
info@rybenainternational.cz

STRÁNKY

Hlavní stránka
Fotogalerie
Firmy ve skupině
Kontakty

Dokumenty společnosti